Oferta dostepu do INTERNETU

 

     Stworzyliśmy dla Panstwa siec komputerową w oparciu o technologie radiową (tzw. WI-FI), jak równiez tradycyjną kablową. . Na podstawie stalej oplaty abonamentowej dajemy Panstwu staly (24 godziny na dobe) dostep do sieci Internet. Dostep ten jest nie limitowany pod wzgledem czasu spedzanego w sieci oraz ilości pobieranych danych!

 

     Gwarancją jakości oferowanych przez nas uslug dostepu do sieci Internet jest staly monitoring wezlów sieci. W razie zaistnialych problemów zapewniamy serwis. O jakości oferowanych przez nas lącz świadczy równiez bezpośredni styk z jedną z najszybszych sieci szkieletowych Polski, a mianowicie Tk Telekom, oraz wsparcie ze strony TP SA.

 

     Proponujemy Panstwu trzy podstawowe predkości dostepu do Internetu. Jest to 128/64 kbps, 256/128 kbps oraz 512/256 kbps. Oczywiście dla indywidualnych potrzeb istnieje mozliwośc wykupienia lącz o innej konfiguracji i wyzszej predkości. Róznice w oplatach znajdują sie w cenniku.

 

Co potrzeba by podlączyc sie do Internetu za pomocą naszej sieci ?

      Aby móc korzystac z naszych uslug wystarczy skontaktowac sie z nami, telefonicznie lub mailowo. (dane w dziale "kontakt" ). Jezeli panstwa lokalizacje  obejmuje swoim zasiegiem nasza siec (prosze zobaczyc do strony "zasieg"), oraz ze na określonym nadajniku są mozliwości techniczne do podlączenia nowego klienta, wystarczy umówic sie na termin montazu. Z panstwa strony oczekujemy wówczas przede wszystkim sprawnego (sprzetowo i programowo komputera). Caly sprzet do transmisji zapewniamy i montujmy we wlasnym zakresie. Nie oznacza to jednak ze uniemozliwiamy podlączenie sie osobom dysponującym juz odpowiednim sprzetem.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych uslug.