O NAS

 

     Jesteśmy firmą działającą w branży szeroko rozumianych usług informatycznych. W 1998 roku,  widząc zapotrzebowanie na fachową działalność w sektorze informatycznym,  założyliśmy Biuro Usług Komputerowych. 

     W obszarze naszej działalności znajdują się usługi skierowane zarówno do klienta indywidualnego, jak również do sektora firmowego.  Proponujemy Państwu doraźne usługi, jak również stały serwis w oparciu o umowy ryczałtowe. Szczegółową ofertę naszych usług przedstawiamy Państwu w dziale oferta.

     Oferta nasza skierowana jest szczególnie dla osób i podmiotów Krakowa, oraz Krzeszowic i gmin Krzeszowice, Alwernia, oraz Zabierzów. Prosimy spojrzeć do lokalizacji.  W sektorze biznesowym prowadzimy współprace również z podmiotami z całego kraju, jak również firm zagranicznych działających na terenie Polski.

     Lata doświadczeń oraz współpraca z wieloma podmiotami nauczyły nas kłaść szczególny nacisk na miłą i rzetelną współprace z klientem. O jakości naszych usług świadczy szereg opinii zamieszczonych w dziale referencje (strona w budowie).

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.