Cenzor - kontrola zasobów Internetu.

      Internet to w obecnym czasie potezne narzedzie komunikacyjne, edukacyjne i rozrywkowe.     Wielu osobom trudno sobie wyobrazic zycie bez Internetu. Coraz cześciej jest to podstawowe miejsce do poszukiwan informacji przez dzieci i mlodziez. Niestety nie wygląda to w rzeczywistości tak rózowo.  Internet staje sie coraz bardziej zaśmiecony przez niepoządane treści.  Trudno nie spotkac sie z zamieszczaną na kazdym kroku pornografią, stronami propagującymi przemoc, narkotyki, zagrozenia ze strony sekt. Dojrzaly czlowiek w kontakcie z tego typu treściami jest w stanie je "przefiltrowac", i nie ma to znaczącego wplywu negatywnego na jego psychike. Trudno jednak nie postawic sobie pytania : Co z dziecmi ???  Pozostawienie dziecku komputera z dostepem do Internetu bez zadnego zabezpieczenia i kontroli nad nim moze przynieśc bardzo negatywne skutki. Dlatego proponujemy Panstwu program CENZOR.

     Cenzor jest pierwszym polskim pogramem do kontroli i filtracji zawartości Internetu. Zabezpiecza przed niepoządanymi, niecenzuralnymi i wulgarnymi treściami.  Posiada mozliwośc przeglądania historii odwiedzanych serwisów, ogranicza dostep do niektórych czatów i komunikatorów. Posiada mozliwośc kontroli czasu spedzanego w sieci.

     A co z Internetem w firmie ? Badania statystyczne dowodzą ze bardzo czesto pracownicy posiadający stanowisko komputerowe z dostepem do sieci, bardzo duzą cześc czasu pracy "poświecają" na przeszukiwanie serwisów o charakterze "rozrywkowym". Powoduje to spadek wydajności pracy, jak równiez zaśmiecanie systemu komputera, zagrozenia o charakterze wirusowym - a to wszystko to nic innego jak same straty! Otóz drogi szefie w tym przypadku moze w duzym stopniu pomóc program cenzor. Posiada on funkcje kontroli czasu spedzanego w Internecie, rodzaju przeszukiwanych danych, oraz daje Ci mozliwośc sprawdzenia z czego i kiedy korzystają Twoi pracownicy.

     Oczywiście program cenzor to nie cudowne lekarstwo na problemy Internetu i jego zagrozenia. Jednak w znaczącym stopniu moze pomóc i zapewnic bezpieczenstwo Tobie, Twoim dzieciom, pracownikom Twojej firmy.

     Nasza firma zapewni Panstwu sprzedaz oprogramowania, jak równiez mozliwośc instalacji i konfiguracji  w Panstwa komputerze.

     Drogi RODZICU, WYCHOWAWCO, SZEFIE FIRMY ! Zastanów sie czy warto wydac kilkadziesiąt zlotych rocznie w celu zmniejszenia zagrozen omawianych w tym artykule.  Jeśli tak skontaktuj sie z nami.

powrót do strony glównej >>